Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Hlavní partner

  • logo Provident Financial

   Provident Financial

   Společnost Provident Financial s.r.o. je součástí britské finanční skupiny International Personal Finance (IPF), v ČR působíme od roku 1997. Skupina IPF působí po celém světě, celkem má přes 2,7 milionu zákazníků, a od svého vzniku je kotována na londýnské burze cenných papírů. Nabízíme hotovostní a bezhotovostní půjčky do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků a o to, aby se potřebná hotovost dostala co nejdříve až k zákazníkovi domů, se denně stará téměř 1200 obchodních zástupců. Jejich činnost podporuje svojí prací 500 zaměstnanců a síť poboček, které jsou v každém kraji České republiky.

 • Partneři

  • logo České Radiokomunikace

   České Radiokomunikace

   České Radiokomunikace a. s. jsou největším expertem na trhu vysílacích služeb. Jako první v České republice spustily jak veřejné, tak i komerční digitální televizní vysílání. České Radiokomunikace nabízejí také komplexní portfolio telekomunikačních a ICT služeb prostřednictvím vlastní infrastruktury pro velkoobchodní a korporátní zákazníky. Více informací na www.radiokomunikace.cz

  • logo Market Locator

   Market Locator

   Market Locator je unikátní marketingový nástroj, který umožňuje odesílání cílených SMS kampaní skutečným lidem. Využívá anonymizované data a umožňuje najít skupiny lidí podle kritérií jako věk, pohlaví, místo pracoviště a jiné. V jednoduché web aplikaci můžete vytvořit relevantní kampaň a odeslat ji milionům uživatelů mobilních telefonů v souladu s GDPR na základě souhlasů, které má operátor.

 • Produktový partner

  • logo STRV

   STRV

   STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

 • Mediální partneři

  • logo Marketing Journal

   Marketing Journal

   Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

  • logo MediaGuru

   MediaGuru

   MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

 • Pořadatel a odborný garant

  • logo Asociace Public Relations

   Asociace Public Relations

   APRA reprezentuje obor public relations. Vytváří platformu pro sdílení zkušeností, odbornou diskusi a zvyšování profesionality. Prostřednictvím svých aktivit buduje dobré jméno public relations, ukazuje tzv. nejlepší praxi (best practice) a kultivuje PR prostředí. Prostřednictvím certifikace CMS garantuje kvalitu nabízených služeb členských agentur a zároveň dbá na dodržování etických pravidel dle Stockholmské charty. APRA sdružuje 18 českých i zahraničních PR agentur působících na českém trhu a od září nově i PR týmy komerčních společností, zástupců veřejné správy, neziskových organizací či akademických institucí.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.