Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partneři

  • logo Audiolight service

   Audiolight service

   Společnost Audiolight service realizuje nejnáročnější firemní eventy a konference, tvoří za hranicí standardu. Nabízí služby zkušených profesionálů, kteří ví, jak diváka ohromit. Zajišťuje kompletní vizuální stránku eventu – techniku, podium, scénu, dekorace, potahový materiál a nábytek. Sleduje dění a je mezi prvními v Čechách, která využívá nejmodernějších AV technologií. Působiště Audiolight service je středoevropské a klientela celosvětová. Společnost prosazuje tvůrčí přístup k řešení problémů a hledá cesty k nejpůsobivějším eventům.

  • logo Future Marketing

   Future Marketing

   Budoucnost každé dobré komunikační strategie začíná u nás. Věříme, že základním nástrojem současné komunikace je chytrý, kreativní a technicky dokonalý audiovizuální obsah. Vedle schopnosti takový obsah samostatně vytvářet, disponujeme i tím nejcennějším a to jsou zkušenosti pramenící ze stovek úspěšných realizací interních, marketingových, HR, B2B a PR projektů. Přijďte si s námi na PR Summitu popovídat o tom, jak zvýšit kvalitu i množství videí, fotografií a textů pro vaše PR kampaně a sociální sítě. Máme pro vás skvělé řešení.

  • logo Monitora Media

   Monitora Media

   Společnost Monitora Media, s.r.o. dodává komplexní služby v oboru monitoringu, měření a analýzy médií. Spolupracujeme se všemi předními vydavateli v ČR, monitorujeme více než stovky časopisů, deníků a magazínů a nespočet online serverů. Mediální archiv sahá až 20 let zpětně. Zaměřujeme se na dodávání kvalitního a komplexního monitoringu médií a současně poskytujeme svým klientům možnost pokročilých analýz a filtrů nad monitorovanými výstupy.

 • Produktový partner

  • logo EasyEvent

   EasyEvent

   Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

 • Mediální partneři

  • logo Marketing Journal

   Marketing Journal

   Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

  • logo MediaGuru

   MediaGuru

   MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

  • logo Moderní obec

   Moderní obec

   Měsíčník Moderní obec přináší praktické informace pro fungování územních samosprávných celků a jejich další rozvoj. Zaměřuje se na témata z oblasti ekonomiky a finančního řízení včetně dotačního managementu obcí, měst a regionů. Redakci zajímá i spolupráce radnic s místními firmami a podnikateli, doprava, sociální politika, školství, téma chytrých měst – smart cities nebo otázky životního prostředí. Čtenáři velmi oceňují i rubriky Legislativa a Právní poradna.

  • logo Pro města a obce

   Pro města a obce

   Měsíčník PRO města a obce přináší užitečné informace nejen pro starosty, hejtmany a volené zastupitele, ale i pro zaměstnance obecních, městských a krajských úřadů. Důležitá fakta pro svou činnost v něm však naleznou rovněž podnikatelé a firmy poskytující výrobky a služby městům, obcím a úředníkům krajských a městských úřadů, magistrátů a státních orgánů. Součástí předplatného časopisu je elektronický zpravodaj – Newsletter ProMO, který vychází dvakrát měsíčně (v období září – červen). Jeho obsah tvoří krátké aktuální zprávy o připravovaných akcích, legislativě a další informace zajímavé pro naše čtenáře.

 • Pořadatel a odborný garant

  • logo Asociace Public Relations

   Asociace Public Relations

   APRA reprezentuje obor public relations. Vytváří platformu pro sdílení zkušeností, odbornou diskusi a zvyšování profesionality. Prostřednictvím svých aktivit buduje dobré jméno public relations, ukazuje tzv. nejlepší praxi (best practice) a kultivuje PR prostředí. Prostřednictvím certifikace CMS garantuje kvalitu nabízených služeb členských agentur a zároveň dbá na dodržování etických pravidel dle Stockholmské charty. APRA sdružuje 18 českých i zahraničních PR agentur působících na českém trhu a od září nově i PR týmy komerčních společností, zástupců veřejné správy, neziskových organizací či akademických institucí.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.